logotype
image1 image1 image1

На День Міста для тернополян виступив Муніципальний Галицький камерний оркестр

Вже стало традицією, що одним із заходів в рамках святкування Дня Міста є у Тернополі концерт Муніципального Галицького камерного оркестру під орудою народного артиста України Василя Феленчака. Відбувається імпреза на одній із найпопулярніших, найцентральніших, найзнаковіших вулиць міста – вулиці Сагайдачного, на майданчику біля пам’ятника Івану Франку. Цьогорічні святкування не стали винятком. Відтак, 28 серпня, в понеділок, Муніципальний Галицький камерний оркестр виконав для тернополян та гостей міста святкову концертну програму з нагоди Дня Міста.

Звучали у ній улюблені твори класичної та популярної музики, такі як, скажімо, «Алилуя» Коена та «Аве Марія» Баха-Гуно, «Місячний вальс» Хобарта та «Арія Лауретти» Пуччіні, попурі на пісні «Бітлз» і «Анданте кантабіле» Чайковського, боса-нова, рег-тайм, «Королівський вальс» та інші. Таким чином, кожен зміг почути ту музику, що близька серцю.

 

А відразу після концерту оркестру, там само, на вулиці Сагайдачного, відбулась церемонія відкриття нових зірок на Алеї зірок. Іменні зірки цьогоріч присвячені подружжю митців Дмитра та Віри Стецько і поету Василю Ярмушу. Ще одна зірка на своїх теренових бронзових пелюстках увіковічнила українських воїнів-добровольців.

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates