logotype
image1 image1 image1

Камерний оркестр долучився до звіту міського голови Тернополя Сергія Надала

4 листопада у ПК «Березіль» відбувся звіт міського голови Сергія Надала за 2017 рік. Звіти про роботу представили громадськості також керівники виконавчих органів Тернопільської міської ради, а тоді очільник Тернополя відповів на запитання тернополян. Цього року прийти послухати інформацію Сергія Надала, про те, як пройшов цей рік у місті, прийшла рекордна кількість людей. В залі не було жодного вільного місця, навіть на балконі практично всі ряди були зайняті. Перед початком дійства зустрічав тернополян Муніципальний Галицький камерний оркестр. До програми, яку підготували артисти з цієї нагоди, увійшли найулюбленіші популярні твори класичних і сучасних композиторів, які були покликані створити у слухачів романтичний піднесений настрій та гарну, домашню атмосферу, налаштувати на позитив.

 

«Сьогодні ми з командою за доброю традицією звітуємо перед громадою. Завдяки співпраці та постійному діалогу між громадою, міською радою та депутатами нам вдалося зробити позитивні зміни у Тернополі, - зазначив міський голова. - За минулий рік ми провели велику кількість ремонтно-відновлювальних робіт у парках, скверах, дворах, на дорогах та міжквартальних проїздах. Одночасно ми активно працюємо над збільшенням кількості дитячих та спортивних майданчиків, щоб люди відчували комфорт, а наше молоде покоління було здоровим».

Очільник Тернополя також зазначив, що у місті починає функціонувати нова система оплати і контролю за якістю громадського транспорту, яка дозволить зберегти пільги, контролювати якість перевезень, поступово оновлювати та розвивати транспорт. Окрім того, у місті кращі умови для чесних і порядних підприємців, зокрема введена в дію автоматична система продовження договорів оренди. І це лише незначна частина зробленої роботи.

«У спільній роботі на благо і розвиток Тернополя сподіваюся на підтримку тернопільської громади. Нам потрібна порада і конструктивна критика, яка йде тільки на користь, тому закликаю тернополян бути активними та надавати свої пропозиції», - каже Сергій Надал.

Міський голова також зазначив, що у наступному році місто продовжить працювати у всіх напрямках. Серед пріоритетів - реформа у сфері ЖКГ, кінцевою ціллю якої є цілодобове постачання води і тепла за доступною ціною.

Продовжиться ремонт дворів та доріг, планується завершити ремонт дамби і розпочати ремонт Гаївського моста, триватиме реалізація програми «Здоров’я тернополян», розвиток спортивної інфраструктури, планується почати будівництво нового спортивного комплексу тощо.

За даними офіційного сайту Тернопільської міської ради

 

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates