Те, що музика може відповідати настрою тієї чи іншої пори року, очевидно, сумнівів ні в кого не викликає. Більше того, коли починаєш задумуватися про це, дивлячись у вікно на літній дощ, який час від часу починає падати в Тернополі, на сонце, що час від часу виходить з-поміж хмар, тішачи усіх теплом та позитивом, смакуючи червонощокі полуниці з черешнями, будуючи плани на близьку відпустку, то в голові мимоволі починають спливати ті чи інші мелодії, які таким явищам відповідають. І переважають серед них, звичайно, романтичні та ліричні композиції, слухаючі які, хочеться ні про що не думати, а просто дивитись у вікно, посміхатися сонцю, підставляти долоні під дощові краплі і мріяти про море…
Саме такими думками, емоціями і, звичайно, музичними творами й була сповнена літня концертна програма, яку Муніципальний Галицький камерний оркестр підготував на закриття свого XXVII концертного сезону. І назва у неї цілком усьому цьому відповідна - «Музична мозаїка». Як розповів художній керівник і диригент колективу, народний артист України Василь Феленчак, в основному звучали твори на замовлення слухачів.
- Ми давно вже планували зробити таку програму, переглядали книгу відгуків оркестру, детально вивчаючи побажання наших шанувальників, розпитували друзів, які часто відвідують наші концерти. В результаті сформувався перелік творів, що склав основу програми, яку ми назвали «Музична мозаїка». Серед них, зокрема, і «Менует» Поля Моріа, і «Місячна ріка» Генрі Манчіні, і «Ноктюрн» Арно Бабаджаняна, і «Дим» Джерома Керна, - говорить маестро.
Вічної романтики додали також інструментальні версії пісень із диснеївських мультфільмів «Коли загадуєш бажання під зіркою» та «Понад райдугою», а пофілософствувати глядачам допоміг «Блюз» Дюка Елінгтона.
Спеціально для шанувальників рок-музики артисти включили до програми попурі на теми пісень з репертуару групи «Бітлз» - «Крута четвірка», та неймовірну за своєю енергетикою «Дим над водою» групи «Deep Рurple», яка у виконанні Галицького камерного завжди звучить дуже драйвово. Колорит Америки двадцятих років минулого століття передали «Рок-бугі» та вибране з мюзиклу «Чикаго».
А особливим подарунком для шанувальників української естради стали пісня Миколи Стецюна на вірші Анатолія Драгомирецького «Вишиванка», яку виконала солістка Галина Шевчук, та інструментальні композиції - українська народна пісня «Ой, під вишнею» в обробці знаного композитора та аранжувальника, народного артиста України Ростислава Бабича і його авторський твір, насичений буковинськими мотивами, «Карпати».
Участь у програмі взяв також і поет та давній друг оркестру Олег Герман, який, як завжди, зумів поєднати в один мистецький номер музику і слово.