logotype
image1 image1 image1

Христос народився! Славімо Його!

Муніципальний Галицький камерний оркестр вітає усю тернопільську родину друзів та шанувальників, усіх друзів в різних містах та країнах з Різдвом Христовим! Нехай чарівні різдвяні свята наповнюють усе навколо теплом і затишком! Здоров’я, злагоди, любові та радості!!!

 

 

 

А музичним подарунком нехай стануть для всіх Галицькі колядки, які виконують Муніципальний Галицький камерний оркестр (художній керівник і диригент народний артист України Василь Феленчак) та народний аматорський хор смт Велика Березовиця (керівник Наталія Лук’янчук).

До програми увійшли твори: Бог Предвічний, Небо і земля, Що то за Предиво, Христос родився (обробка для хору В. Барвінський, оркестрова версія В.Феленчака).

Запис колядок було здійснено спеціально з нагоди свят на сцені ПК "Березіль" (оформлення сцени Ольга та Олег Миськів). Відеоверсію проекту зробив Євген Собуцький. Щасливого Різдва!

Переглянути відероддик Галицький колядок можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=d9ml8fY8dlg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3hqItrmH8iykW-ulG6F0EO308r3jnNw5tBa9mT_i5GbXCXORQO8p4c4bs

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates