logotype
image1 image1 image1

Музику у виконанні Галицького камерного оркестру і роботи юних художників поєднала акція «Мистецтво допомагає»

Благодійну акцію «Мистецтво допомагає» провели спільно Муніципальний Галицький камерний оркестр та Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука. Це дійство поєднало у собі концерт оркестру та виставку-продаж мистецьких робіт учнів і викладачів школи. Відбулась імпреза у неділю, 6 листопада 2022 року, в Українському Домі «Перемога». Пройшов захід в рамках музично-мистецького проєкту «Перемагаємо разом», який втілює в життя управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, відтак, кошти, виручені під час проведення акції, були передані на підтримку ЗСУ.

 

А під час дійства "Мистецтво допомагає" у фоє Українського Дому, де воно відбувалось, лунала музика – сучасна українська, популярна улюблена - та, яку хочеться слухати усім, незважаючи на вік чи статус. До таких творів належать, зокрема, українські народні пісні у джазовій обробці «Ой чий то кінь стоїть» чи «Сусідка», хіти зі старих фільмів «Місячна ріка» чи «Кінотеатр Парадіз», саундтреки із більш сучасних стрічок на зразок «Чи можеш ти відчути любов» чи «Алилуя» і просто улюблені популярні твори, такі як «Самотній пастух» чи «Королівський вальс». А доповнили романтичну музичну атмосферу картини учнів художньої школи. Ще однією мистецькою особливістю дійства стали графічні портрети-шаржі, які малював відразу у залі викладач школи, заслужений художник України Микола Дмітрух.

Відтак усі присутні на цьому світлому, натхненному мистецькому дійстві, мали можливість просто послухати гарну музику, помилуватися картинами, а за бажанням - і придбати роботу, яка сподобалась,та приєднатися до благородної справи – допомоги нашим захисникам.

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates