logotype
image1 image1 image1

Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує на музичну «Зимову містерію»

Коли зима стверджує про себе тільки датами календаря, а погода нагадує щось середнє між пізньою осінню і ранньою весною, коли війна щодня заявляє про себе новинами, подіями, трагедіями та болем, єдиним способом хоч якось виправити ситуацію може стати музика. Саме музика здатна і зиму зробити більш зимовішою, і настрій, закручений виром останніх подій у житті нашої держави у тугий клубок, хоча б трохи послабити, виправити, підняти.

 

 

Відтак Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує усіх шанувальників легкої зимової музики на концерт «Зимова містерія». Відбудеться захід у неділю, 29 січня, в Українському Домі «Перемога».

У програмі прозвучать популярні зимово-різдвяні композиції «Це найчудовіший час в році», «Jingle bell rock», «Feliz Navidad» (Щасливого Різдва!). У наш непростий час, коли ми думаємо, мріємо, сподіваємось на краще, надзвичайно доречно звучатимуть і романтично-казкові композиції «Понад райдугою» із мюзиклу «Чарівник із країни Оз», «Коли загадуєш бажання під зіркою» із мультфільму «Піноккіо» чи «Мрія – це бажання твого серця» із мульфільму «Попелюшка».

Вважається, що джаз – меланхолійний, задумливий – найвідповідніша музика, коли на душі печально. Але джаз, який артисти оркестру виконають у програмі «Зимова містерія», буде легким, світлим і оптимістичним, на зразок «Кіт, що танцює вальс», «Нью-Йорк» чи «Неможливо не закохатися».

А завершить програму твір, який цьогоріч у новорічно-різдвяні свята в усьому світі по-особливому асоціюється з Україною. Наш унікальний «Щедрик» Миколи Леонтовича, який світло і радісно лунав у ці дні в різних країнах колядкою «Carol of the bells» і є необхідним атрибутом Різдва для сотень мільйонів людей, музикою розповідає світові про українську культуру та ідентичність, а це особливо важливо зараз, коли так потрібно захистити і підтримати наш народ. Отож, неймовірне світло «Щедрика» сяятиме і у нашому концерті.

Концерт «Зимова містерія» є благодійним заходом на підтримку ЗСУ. У рамках проєкту «Допоможемо разом», який втілює в життя управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, колектив планує продовжити збір коштів на закупівлю необхідного для наших бійців.

Вхід на концерт вільний. Отож, запрошуємо усіх бажаючих послухати музику і долучитися до благодійної справи. Початок дійства о 17 годині.

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates