logotype
image1 image1 image1

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури

Цьогорічне відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва пройшло в Українському Домі «Перемога» 9 листопада, - власне, у день професійного свята. Участь у заході взяли представники усіх міських закладів культури, бібліотек, музеїв, мистецьких колективів. Учасників зібрання привітав міський голова Тернополя Сергій Надал. Очільник міста щиро подякував за велику у працю, яку вкладають працівники галузі, задля піднесення мистецького рівня тернополян. За високий професіоналізм та високу виконавську майстерність подякою міський голова нагородив артистку оркестра Габріелу Теленко.

Виступив перед присутніми та привітав із професійним святом начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Василь Кармазин.

- Ваш внесок у збереження та розвиток культурної спадщини нашого народу та нашого краю є просто неоціненним, - наголосив він, звертаючись до присутніх.

Подяку від управління за сумлінну творчу працю та вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури Василь Кармазин вручив художньому керівнику та диригенту оркестру Василю Феленчаку і артистці оркестру Наталі Садівник.

Подякою відзначено також і артист Тараса Шкафаровського, а Ганна Слобусь та Олег Малиновський отримали цінні подарунки.

 

 

 

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates