logotype
image1 image1 image1

День Міста, серпень, оркестр та Алея зірок

І знову цього року Галицький камерний відзначив День міста разом зі своїми краянами, виступаючи 28 серпня на вулиці Сагайдачного, на невеликій літній естраді поблизу пам’ятника Івану Франку. І мова на цьому концерті йшла насамперед про те, що нам пощастило жити у прекрасному місті, яке насичене історією і відкрите для усього нового, де тішить око зелень парків і блакить ставу, де завжди щиро і привітно зустрічають гостей. Тим більше, що для тих, хто тут народився, Тернопіль завжди залишається тим найдорожчим місцем на Землі, куди хочеться повернутися… А музика, яка звучала того дня під синім тернопільським небом, теж була особливою і романтичною: «Алилуя» Коена, «Соул-Боссанова» Джонса, «Річка тече» Іюруми, «Віденський вальс» Штрауса...

Перебуваючи там, у самому центрі Тернополя, на одній із найстаріший його вулиць, що сповнена історією, настроєм і духом давнини, так легко було уявляти собі старий Тернопіль – Тернопіль український, і європейський водночас, зважаючи на перипетії історії нашого міста. Тим більше, що тут – на вулиці Сагайдачного, Валовій, за останні сто років мало що змінилося. Для тих, хто народився і живе в Тернополі, напевно, саме ці куточки міста є його уособленням, тими картинками, які мимоволі ностальгійно спливають у пам’яті, від згадки про рідне місто, так само, як і від звуків колись давно забутої мелодії, які згадуєш, варто тільки почути перші кілька нот. І мелодією цією в той момент стали «Зустріч двох сердець» Хамліш чи «Десь моя любов» Жарра, які виявились особливими для слухачів більш старшого віку.   

Цікаво, що відразу після концерту оркестру поруч, на Алеї Зірок, що становить частину вулиці Сагайдачного, розпочалась урочиста церемонія відкриття нових «зірок». Цього року було встановлено відразу три «зірки»: воїнам АТО, співаку Андрію Підлужному та актору Мирославу Коцюлиму.

А після урочистостей артисти оркестру виконали ще чотири твори, щоб поставити музичну крапку на цій святковій та яскравій імпрезі, що стала ще однією особливістю святкування Дня Міста у Тернополі.

2023  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates