logotype
image1 image1 image1

Муніципальний Галицький камерний оркестр подарував слухачам «Джаз і не тільки»

Листопад цьогоріч відзначився морозом, снігом, відлигою, дощем та іншими погодними сюрпризами.... Тому саме такою – осінньо-зимовою, особливою, романтичною і філософськи налаштованою – і вийшла програма «Джаз і не тільки», яку подарував для своїх шанувальників Муніципальний Галицький камерний оркестр. Відбувся концерт у неділю, 27 листопада, в Українському домі «Перемога». За словами художнього керівника і диригента оркестру Василя Феленчака, прохання від шанувальників знову почути джазову музику у виконанні Галицького камерного лунали вже давно, тому й вирішили втілити їх у життя.

 

 Отож, слухачі мали можливість почути твори Лероя Андерсона, Глена Міллера, Генрі Манчіні, а також музику Дюка Еллінгтона та Коула Портера. Разом із тим, у програмі, яка зовсім невипадково називалась «Джаз і не тільки», про звучали інструментальні версії відомих рок-пісень із репертуару «The Beatles» та «Deep Purple». Потішив слухачів, причому, не лише старшого покоління, і романтично-ностальгійний «Дим» американського композитора Джерома Керна, який ще з 40-х років ХХ століття включають до свого репертуару відомі виконавці усього світу.

Особливою родзинкою концерту стало вітання для маестро від колективу оркестру із присвоєнням йому звання «Народний артист України». Нікого не здивувало, що Василь Феленчак букет, який йому подарували, вітаючи, по троянді роздав усім артисткам оркестру. «Без колективу я би нічого не міг здобути, тому це – наше спільне звання», - наголосив маестро, вручаючи квіти.

2024  Галицький камерний оркестр  Шаблоны Joomlajoomla templates